Ekol Lojistik Etik Destek Merkezi'ne Hoş Geldiniz

Etik Destek Merkezi etik ihlalleri bildirebileceğiniz 7/24 ulaşılabilir, bağımsız ve bilgilerinizin korunduğu güvenli bir platformdur.


Bu web sitesi tüm Ekol Lojistik kullanımına açıktır.


Bir şey doğru görünmediğinde konuşmak, doğru şeyi yapmak için dürüstlüğümüzü ve cesaretimizi gösterir. Açık konuşmak, hataların veya suistimallerin önlenmesine ve etik bir iş ortamının teşvik edilmesine yardımcı olur. Birbirimizi ve iş ortamımızı önemsediğimizi gösterir.


Ekol Lojistik, çalışanlarımızı ciddi bir suistimal anlamına gelen ve tolere edilmeyen misillemeye karşı korumaya kararlıdır ve misilleme yapan herkes sorumlu tutulacaktır.


PwC Etik Destek Merkezi bir acil hizmet birimi değildir. Bu siteyi, can veya mal güvenliğine ani bir tehdit teşkil eden olayları bildirmek için kullanmayın.


Bu site üzerinden oluşturduğunuz ihbarlarınıza hemen yanıt verilmeyebilir. Acil yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen kamu tarafından belirlenmiş acil hizmet kanalları ile irtibata geçin. Bu site, hizmet veya ürünlerle ilgili şikayet bildirme amacıyla kullanılmamalıdır.


DİKKAT! Bu web sayfası PwC Etik Destek Merkezi’nin güvenli sunucuları üzerinde bulunmaktadır ve Ekol Lojistik web sitesinin veya intranetinin bir parçası değildir.


Kendi dilimde rapor göndermek istiyorsam ne yapmam gerekir?


Kendinizi en rahat ifade edebildiğinizi düşündüğünüz dilde bildirimde bulunabilirsiniz. Eğer anadiliniz web sitesinde yer almıyorsa, İngilizce’yi seçerek, formu kendi dilinizde doldurabilirsiniz.


Telefon üzerinden bildirim yapmayı tercih etmeniz durumunda, tüm iletişim uzmanlarımız Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde hizmet vermektedir.


Daha fazla bilgi için, SSS bölümünü okuyunuz.